utorok 11. apríla 2017

Messinian Spa - Olej 3v1

Ahojky.

Dneska tu mám pre Vás menšiu recenziu na jeden olej.


Olej pochádza z oblasti Messinia, ktorá je jedna zo šiestich regionálnych jednotiek kraja Peloponéz v juhozápadnom Grécku.
Pečujúci olej 3 v 1 je bohatý na vitamíny A a E, ktoré pomáhajú omladiť a revitalizovať pokožku a môžete ho použiť na telo, tvár aj vlasy. Je s extra panenským olivovým olejom Kalamata. Obsahuje slnečnicový, rakytníkový, mandľový a arganový olej a olej z hrozna. Ďalej esenciálne oleje z pomaranča, citrónu a levandule. Je 99% prírodný. Neobsahuje parabény a parafínové oleje. Je dermatologický testovaný.


Tento olej používam hlavne na pokožku tela po kúpaní. Je veľmi príjemný, ľahko a rýchlo sa do pokožky vstrebe a nenecháva mastný film. Na tvári som ho skúšala len párkrát. Nebol zlý ale momentálne používam na tvár iný. 
Skúšala som ho aj na vlasoch - hlavne na končeky. Moje vlasy sú suché a zničené farbením. Prvé dojmy sú zatiaľ fajn. Vlasy sú po ňom jemné a vyzerajú vyživené. Vôňa tohto oleju je príjemná a po nanesení ju nieje skoro vôbec cítiť.
Jediné čo by som mu vytkla je aplikátor. Tento vystriekne jeden prúd, lepší by podľa mňa bol rozprašovač. Ale samozrejme dá sa pracovať aj s týmto.


Balenie má 150 ml. V Čr ho ponúka fírma Schellex

Celkovo sa mi tento olej páči a myslím, že stojí za vyskúšanie.

A čo Vy? Skúšali ste tento olej? Používate nejaké oleje? 

S pozdravom Zuzka :-)

2 komentáre:

  1. Značku vůbec neznám, ale produkt vypadá dobře.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Dobrý den, tento olej znám, používám, je skvělý. Koupit se dá na www.schellex.cz. Jana

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird