Preskočiť na hlavný obsah

Too faced - Sweet Peach palette


Ahojte!

Dnes je Valentín a ja som si pre Vás pripravila recenziu na túto krásnu paletku :-) Možno ju aj dnes dostanete od svojho milého a ak nie tak si ju môžete kúpiť aj samé. Ja mám túto paletku už od mája minulého roka, keď to bola limitovaná edícia. Táto paletka sa pre veľký úspech dostala z limitky do bežného predaja.Táto paletka má teplé odtiene. Obsahuje 18 tieňov, ktoré vážia 0,95g.

Odtiene sú veľmi pekné a voňajú krásne po broskyňach. Tú vôňu cítim ešte stále aj po skoro roku.
Obal paletky je kovový a vnútri je aj zrkadielko.


Prvý rad:
White Peach
Luscious
Just Peachy 
Bless He Heart
Tempting
Charmed. I´m Sure


Druhý rad:
Nectar
Cobbler
Candled Peach
Bellini
Peach Pit
Delectable
Tretí rad:
Peaches´n Cream
Georgia
Caramelized
Puree
Summer Yum
Talk Derby To MeAko môžte samé vidieť tak niektoré odtiene sú menej pigmentované a niektoré viac ale na očiach urobia krásne líčenie všetky odtiene. Tá pigmentácia je u všetkých odtieňov dostatočná. Niektoré odtiene prášia ale nie je to nič hrozné. Mne sa celkovo táto paletka veľmi páči. Odtiene sú poskladané super a každý tieň má niečo do seba. 

Neľutujem, že som si túto paletku kúpila a myslím si, že každý kto má rád teplé farby tieňov sa s ňou krásne vyhraje. 
Cena paletky je 1 350 Kč a je dostupná aj online v Sephore, kde si môžete okrem tejto paletky kúpiť aj lícenku Papa Don´t Peachkrémové broskyňové olejové lesky na pery Sweet Peach rozjasňujúcu púdrovú paletku Sweet Peach Glow.

 Na záver jedno menšie líčenie...


Tak a čo Vy? Ako sa Vám pozdáva táto paletka? Máte ju? Budem rada za každý komentár :-)

S pozdravom Zuzka ;-)

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

The Body Shop

 Ahojte! Poznáte značku The Body Shop ? A vedeli ste,že jej produkty nájdete na stránkach Elnino? Ak nie,tak už to viete :-) Každopádne ako vám už názov článku mohol napovedať,tak dnes by som vám rada ukázala produkty na celé telo práve od značky The Body Shop.