Preskočiť na hlavný obsah

Too faced - Sweet Peach palette


Ahojte!

Dnes je Valentín a ja som si pre Vás pripravila recenziu na túto krásnu paletku :-) Možno ju aj dnes dostanete od svojho milého a ak nie tak si ju môžete kúpiť aj samé. Ja mám túto paletku už od mája minulého roka, keď to bola limitovaná edícia. Táto paletka sa pre veľký úspech dostala z limitky do bežného predaja.Táto paletka má teplé odtiene. Obsahuje 18 tieňov, ktoré vážia 0,95g.

Odtiene sú veľmi pekné a voňajú krásne po broskyňach. Tú vôňu cítim ešte stále aj po skoro roku.
Obal paletky je kovový a vnútri je aj zrkadielko.


Prvý rad:
White Peach
Luscious
Just Peachy 
Bless He Heart
Tempting
Charmed. I´m Sure


Druhý rad:
Nectar
Cobbler
Candled Peach
Bellini
Peach Pit
Delectable
Tretí rad:
Peaches´n Cream
Georgia
Caramelized
Puree
Summer Yum
Talk Derby To MeAko môžte samé vidieť tak niektoré odtiene sú menej pigmentované a niektoré viac ale na očiach urobia krásne líčenie všetky odtiene. Tá pigmentácia je u všetkých odtieňov dostatočná. Niektoré odtiene prášia ale nie je to nič hrozné. Mne sa celkovo táto paletka veľmi páči. Odtiene sú poskladané super a každý tieň má niečo do seba. 

Neľutujem, že som si túto paletku kúpila a myslím si, že každý kto má rád teplé farby tieňov sa s ňou krásne vyhraje. 
Cena paletky je 1 350 Kč a je dostupná aj online v Sephore, kde si môžete okrem tejto paletky kúpiť aj lícenku Papa Don´t Peachkrémové broskyňové olejové lesky na pery Sweet Peach rozjasňujúcu púdrovú paletku Sweet Peach Glow.

 Na záver jedno menšie líčenie...


Tak a čo Vy? Ako sa Vám pozdáva táto paletka? Máte ju? Budem rada za každý komentár :-)

S pozdravom Zuzka ;-)

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Značka Caudalie

Ahojte! Poznáte značku Caudalie? Táto značka je na trhu už pár rokov a myslím si,že určite si našla veľkú obľubu u zákazníkov. Ja som od tejto značky skúšala pred pár rokmi nejaké vzorky ale k dôkladnejšiemu testovaniu som sa dopracovala až teraz. Práve v dnešnom článku si môžete prečítať o troch produktoch na pleť od tejto značky,ktoré som nejaký ten mesiac testovala.

Cvičenie

  Ahojte! V dnešnom článku sa nebudem venovať kozmetike ale myslím si,že aj tak bude pre vás zaujímavý. Koncom roka som bola nútená zostať doma a keďže sa v tej dobe nikam nedalo chodiť, tak som sa rozhodla, že začnem cvičiť. V tú dobu neboli otvorené fitka a tak mi neostávalo nič iné ako cvičiť doma. V dnešnej dobe je to ale super. Na internete nájdete neskutočne množstvo článkov a videii o cvičení, stačí si len vybrať.