Preskočiť na hlavný obsah

Brandnooz box november 2016


Včera mi prišiel opäť zelený balíček a čo v ňom bolo Vám hneď ukážem.1. Hamé EasySandwich Makrela


2. Havlík Sedlácké tyčinky se sádlem 


3. Vest Pizza Stars


4. Chupa Chups Cotton Bubble gum


5. Jemča Bylinný čaj


6. Mr. Brown French Vanilla 


A teraz nejaké výrobky na pečenie.

7. Penam Pšeničná múka hladká Cukrárenská


8. Penam Žitná múka chlebová na tmavé pečivo


9. Noli Sušené droždie


10. Hera maslová


11. Figaro Horká čokoláda 


12. Vitana Cukor s mandľovou príchuťou 


13. Vitana Vanilkový cukor


14. Vitana Poleva s citrónovou príchuťou 


Tak ako sa Vám tento balíček páči? Dajte mi vedieť v komentári :-)Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.