utorok 1. novembra 2016

Avon nutra effects - velvet soft moisture


Pred nejakým časom som od Brandnooz boxu dostala dva tieto krémy. Jeden pre mňa a jeden pre niekoho iného. Ja som sa rozhodla tento krém podarovať mojej švagrinej. Ten druhý som skúšala a používala aby som si urobila svoj vlastný názor.Tento krém má 200 ml. Je vhodný na tvár aj celé telo. Musím sa priznať, že na tvár som ho skúšala párkrát ale nejako ma neoslovil. Jeho vôňa je pre mňa veľmi ťažká na tvár. Na pleti bol krém veľmi mastný a cítila som ho aj po dlhšom čase. Hydratáciu som na tvári nebadala žiadnu a tak som sa vrátila radšej k svojmu obľúbenému dennému krému.

Na telu mi nevadí. Krém je hutnejší ale rýchlo sa vpíja do pokožky.  Ak mám pocit suchej pokožky tak si ho natriem a aspoň na určitý čas je pokožka jemnejšia a hydratovaná ale ten efekt nie je dlhodobý síce sľubuje 48 hodinovú hydratáciu ale mne sa to nejako nezdá. Ten jeden deň by som mu dala ale dva určite nie. Ľahko sa rozotiera a stačí použiť len malé množstvo. Ak ho použijete viac tak sa do pokožky tela všetok akoby nevpil.
Skúšala som ho aj na rukách ale tam trvalo dlhšie kým sa úplne vpil takže je lepšie ho použiť, keď viete, že v najbližšej dobe nebudete nič robiť.

Má byť vhodný pre všetky typy pleti (a to aj pre citlivú pleť)má byť hypoalergénny, bez parabénov a farbív. Obsahuje chia semienka.

V skratke. Ja si už ďalšie balenie nekúpim ale toto určite vypotrebujem aspoň na telo. Na rukách a tvári ma proste neoslovil. Ale na telo je podľa mňa dobrý a za super cenu.


A čo Vy? Skúšali ste ho? A ako ste s ním spokojné? Rada si prečítam vaše skúsenosti v komentároch :-)

S pozdravom Zuzka :-)

2 komentáre:

  1. Krém jsem nezkoušela, ale škoda, že ti moc nesedl.
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já tento krém mám také a jsem s ním spokojená, nanáším ho jen na tělo. :)
    Miska blog

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird