Preskočiť na hlavný obsah

Sephora masky


Čaute!

Dnešný príspevok je trošku relaxačný. Jeden môj relax sú masky. Takže tento článok bude o maskách

Ako prvou začnem maskou na noc. Túto masku mi odporučila jedna milá slečna v Sephore. Chcela som nejakú vyskúšať a ona mi poradila s výberom a tak som si domov odviezla Sephora Rose sleeping mask. Sephora nočné masky majú pekné, malé balenie. Táto konkrétne má ružovú farbu. Jedno balenie mi vydržalo asi na 3 použitia. Maska je príjemné vône a konzistencie. Dávala som si ju na celú pleť a dekolt. Vynechala som len očné okolie. Maska mi na tvári vôbec nevadila. Ráno vyzerala pleť hydratovanejšie a sviežejšie. Táto maska ma celkom oslovila. Jediným negatívum podľa mňa je cena. Ta je myslím si trošku prehnaná. Časom by som chcela vyskúšať všetky nočné masky aby som vyskúšala či sa aj v niečom líšia.

Ďalšou maskou je maska na tvár. Osobne som vyskúšala dve masky, a to ružovú a červenú. Čiže ružu a granátové jablko. Ružu som si kúpila po dobrej skúsenosti s nočnou maskou tej istej rady. A ako maska na tvár ma tiež nesklamala. Pleť je pekne hydratovaná.Granátové jablko má dať pleti energiu. Keďže robím na tri zmeny, tak ten energie potrebujem veľa. Hlavne po nočných. Takže túto masku si dávam každé tri týždne v piatok keď mám po piatich nočných. Pleť je po 15 minútovej kúre krajšia a vyzerá zdravo. Nie je na nej vidno až také známky únavy. Tieto dve masky som si obľúbila ale časom snáď vyskúšam všetky. Jedinou nevýhodou je pre mňa možno to, že tie masky sú veľmi tenké a manipulácia s nimi nie je až taká jednoduchá. Aspoň môj prvý pokus bol úplná katastrofa. To som tú masku skoro hodila do koša. Druhý pokus bol už ale v pohode. Našla som si svoj systém a už nemám problém si masku nasadiť na tvár. Po 15 minútach si masku dám dole a prebytočný krém čo zostal na tvári si do nej v masírujem.Ako predposledná maska, ktorú som vyskúšala je maska na ruky. Ja osobne mám doma Aloe vera a avokádovu. Argánovu masku v tej dobe v obchode nemali. Nabudúce si ju už snáď kúpim. Osobne som zatiaľ vyskúšala ešte len tú avokádovu. Vôňu nie je veľmi cítiť. Ja osobne nemám rada nič na rukách ale táto maska bola dobrá voľba. Vôbec mi nevadila. Možno len keby ju robili aj v nejakých veľkostiach, pretože táto je na moje malé ruky dosť veľká. Hlavne tie prsty! Ale dalo sa to zvládnuť. Dokonca som s ňou mohla aj v pohode robiť na mobile. Účinky masky som ale veľmi nezbadala. Mala som už asi 5 balení ale nie je to až taký wow efekt. Ako áno. Ruky nie sú také suché ale myslím si, že nato mi postačí aj krém na ruky. Ale ako relax je to fajn a je to niečo iné a pre mňa aj zaujímavé.Minule sa objavili v Sephore masky na nohy a samozrejme, že som ich musela vyskúšať. Doma mám obe. Vyskúšanú mám však len jednu a to zelenú masku - mandľa.  Táto maska má príjemnú, jemnú vôňu. Upokojujúcu a obnovujúcu. Nohy každého človeka dostanú zabrať a po 8 hodinách v práci v hnusných topánkach som rada ak si moje nôžky môžu sem tam oddýchnuť a táto maska je to pravé pre nich. Hneď po prvom použití som mala nohy jemnejšie. Ďalším používaním som docielila to, že nohy sa mi dali zase dokopy a ja sa teraz v lete už nemusím hanbiť za popraskané päty. Jedno balenie som použila dvakrát, keďže po prvom použití tam toho krému v balení zostalo ešte dosť.Časom keď vyskúšam ďalšie, tak Vám hodím nejaký taký malý článok o všetkých maskách Sephora. Na tomto odkaze si môžte prezrieť ich masky na tvár, očné okolie a nočné masky. Keďže bude onedlho aj e-shop tak si ich dúfam poriadim všetky naraz a budem len relaxovať a oddychovať! :-DA čo Vy? Máte radi takéto masky alebo Vás veľmi neberú? :-)
Aké masky používate Vy? Rada si prečítam nové typy na skúšanie.


Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.