Preskočiť na hlavný obsah

SEBAMED DEO SPRAY FRESH

Ahojte!

Táto recenzia je krátka a dosť aktuálna v lete. Je o dezodorante, ktorý som si veľmi obľúbila.Tento dezodorant neobsahuje farbiva, konzervanty, soľ hliníku či nejaké dráždivé chemické prísady. Má zamedziť zápachu bez upchatia pórov.
 V práci mám dosť horúco a tento dezodorant mi zabezpečuje to, že sa až tak nepotím a hlavne, že ma nie je cítiť. Čo ma na ňom prekvapilo bolo hlavne balenie. Do podpazušia sa nastrieka ako voňavka. Vôňa je príjemná, vonia za čistotou.


Tomuto dezodorantu by som nič nevytkla. Jedine možno ten dizajn, ktorý by mohli trochu prepracovať ale to je len taká moja pripomienka. Balenie je v skle a je dosť ťažké. V kabelke ho radšej nenosím. Má 75 ml.


Ak radi nakupujete na internete ako ja tak si môžete nájsť najlepšiu cenu Sebamed Deo Sprayu nájsť na Srovname.cz

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Fenty Beauty By Rihanna - Lesk na pery

Neviem ako to máte vy, ale ja uprednostňujem určite rúž pred leskom na pery. Na leskoch mi vadí, že dosť lepia a stále sa mi na ústa prilepili aj vlasy. Každopádne som si minule jeden lesk na pery zakúpila a práve o ňom by som vám dnes rada napísala.

Darčeky pod stromček na poslednú chvíľu

Ahojte! Už o pár dní tu máme Vianoce a ja som si pre Vás pripravila článok, kde Vám ukážem pár pekných darčekov pre vašich blízkych ❤️