Preskočiť na hlavný obsah

SEBAMED DEO SPRAY FRESH

Ahojte!

Táto recenzia je krátka a dosť aktuálna v lete. Je o dezodorante, ktorý som si veľmi obľúbila.Tento dezodorant neobsahuje farbiva, konzervanty, soľ hliníku či nejaké dráždivé chemické prísady. Má zamedziť zápachu bez upchatia pórov.
 V práci mám dosť horúco a tento dezodorant mi zabezpečuje to, že sa až tak nepotím a hlavne, že ma nie je cítiť. Čo ma na ňom prekvapilo bolo hlavne balenie. Do podpazušia sa nastrieka ako voňavka. Vôňa je príjemná, vonia za čistotou.


Tomuto dezodorantu by som nič nevytkla. Jedine možno ten dizajn, ktorý by mohli trochu prepracovať ale to je len taká moja pripomienka. Balenie je v skle a je dosť ťažké. V kabelke ho radšej nenosím. Má 75 ml.


Ak radi nakupujete na internete ako ja tak si môžete nájsť najlepšiu cenu Sebamed Deo Sprayu nájsť na Srovname.cz

Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Značka Caudalie

Ahojte! Poznáte značku Caudalie? Táto značka je na trhu už pár rokov a myslím si,že určite si našla veľkú obľubu u zákazníkov. Ja som od tejto značky skúšala pred pár rokmi nejaké vzorky ale k dôkladnejšiemu testovaniu som sa dopracovala až teraz. Práve v dnešnom článku si môžete prečítať o troch produktoch na pleť od tejto značky,ktoré som nejaký ten mesiac testovala.

Cvičenie

  Ahojte! V dnešnom článku sa nebudem venovať kozmetike ale myslím si,že aj tak bude pre vás zaujímavý. Koncom roka som bola nútená zostať doma a keďže sa v tej dobe nikam nedalo chodiť, tak som sa rozhodla, že začnem cvičiť. V tú dobu neboli otvorené fitka a tak mi neostávalo nič iné ako cvičiť doma. V dnešnej dobe je to ale super. Na internete nájdete neskutočne množstvo článkov a videii o cvičení, stačí si len vybrať.