streda 4. mája 2016

BrandNooz box pre mužov 2016

Ahojky!

Dneska sa s Vami podelím o limitovanú edíciu pre mužov od BrandNooz . Táto edícia vyšla po 1.krát a som zvedavá čo na ňu povie manžel. Snáď sa poteší.
Ako prvé som tam našla časopis For men. Jeho cena je 69 Kč. Časopis prišiel trochu poškodený ale to nevadí. Hlavná vec, že sa dá čítať. Spolu s časopisom tam bol aj katalóg Oriflame. Ten som mala naposledy v rukách ešte na Slovensku takže sa veľmi teším nato ako si v ňom prelistujem.Ako ďalšie som tam objavila Chio Chips Absolutely Barbecue a Krušovice Desítka. Tieto dva produkty boli už v normálnom boxe. Chipsy sme včera skúšali a fakt pália...ale inak je chuť fajn.Ďalším produktom je Efko Struhaný chren. Manžel ma chren rád tak si snáď pochutí. Len neviem či ho je aj cez rok alebo iba na Veľkú noc :D Cena je 39,90 KčSpak Omáčka pro pravý chlapy je veľmi ostrá a pikantná omáčka s chuťou originálnych tabasco papričiek. Tak na túto omáčku som zvedavá. Snáď nám nezhoria ústa! :D Cena: 39,90 KčFernet Stock a Fernet Stock Hruška je to klasika. Myslím, že s Fernetom sa nič nepokazí. Spolu s Fernetom prišla aj kľúčenka. Cena 79 Kč/ksZ drogérie tam je Oriflame Balzám po holení (North for men original) Je to chladivý krémový balzám. Snáď manželovi sadne. On má obľúbenú Niveu a nič iné si nikdy nekupuje. Ale teraz vyskúša aj niečo iné. Cena 159 KčDove Men+Care Sprchový gél Cool Fresh. Ďalšia vec, ktorá bude mať u manžela premiéru. Cena 72,90 KčPoslednou vecou je Signal White Now Men. Manžel mi už aspoň nebude kradnúť moju pastu....Haha :D Cena 81,90 Kč

Pridať popis

Tento box sa mi pozdáva a snáď sa bude páčiť aj manželovi. Niektoré veci už síce doma máme z minulého boxu ale je pravda, že nie každý kto si objednal tento špeciálny box musí mať doma aj ten tradičný.

A čo Vy? Zlákali ste sa a kúpili ste svojej drahej polovičke tento box?

Prajem pekný deň :-) Zuzka :-)

2 komentáre:

 1. Box je celkem pěkný obsahově. Ty pálivé dobroty by mému příteli chutnaly. Kosmetiku by jinou určitě vyzkoušel a jediné, co by nevyužil by byla asi ta zubní pasta, protože používáme jen Elmex. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Manželovi dá celkom tiež pozdával a som rada, že vymysleli aj niečo pre mužov 😁 Aspoň sa nemôžu už cítiť diskriminovane 😁

   Odstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird