Preskočiť na hlavný obsah

Lookfantastic box február 2016

Ahojte krásky!

Dneska tu mám pre Vás opäť článok a tento krát to je zase raz o LookFantastic boxe. Je to môj druhý box. O prvom si môžte prečítať tu.


Krabička je ružová so srdiečkom,  pretože tento box je špeciálny - Valentínsky. Vnútri v krabičke bol citát.Tento box obsahoval časopis, kde sú vypísané všetky produkty, ktoré obsahoval, plus časopis Elle a kupón.


Obsah boxu:

1. Denman 
Malá kefa na kľúče.2. Pureology Strenght cure
Vegánske vyživujúce sérum na farbené vlasy.


3. Bliss - Pink Grapefruit and aloe body butter4. Lord & Berry - Matte lipstick pencil5. MONUspa - Relaxing Bali Massage & Body Oil

6. Hi Impact - Eye and Brow Perfector PaletteMne sa tento box celkom páčil a určite všetko využijem. Teším sa hlavne na to maslo - jeho vôňa je fakt krásna. A samozrejme aj paletka vyzerá super :-) Je multifunkčná takže ju vyskúšam na všetky spôsoby. 
A čo Vy? Páči sa Vám tento box? Boli by ste s ním spokojné? :-)Komentáre

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.