Preskočiť na hlavný obsah

Unboxing z BioBeauty.sk

Ahojte.

Tento článok mal byť už dávno na blogu ale žiaľ vtedy ma úplne zradila technika a tak Vám to veľmi nebudem rozpisovať čo som si objednala ale aspoň Vám ukážem, že na aké recenzie sa môžte tešiť, keď tieto výrobky poriadne vyskúšam....s niečím som už začala.
Táto objednávka je z http://www.biobeauty.sk/

Sú to výrobky čo som si sama vybrala ale je tam aj krabička krásy, ktorá bola v decembri. Za mňa je táto krabička jedna z najlepších a vôbec neľutujem, že som si ju objednala.

Tak a tu je ukážka toho čo sa v mojom balíku skrývalo.

Moja objednávka

Bio krabička krásy

A Vy máte svoju krabičku krásy? :-) Ak áno ako ste s ňou spokojné? :-)

S pozdravom Zuzka :-)Komentáre

 1. už som niečo mala z tejto stránky ale už dávno celkom som na ňu aj zabudla skúsim si tuto stranku pozrieť vyzeraju to vynikajuce produkty:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ešte som z tej stránky nič neskúšala, ale všetko vyzerá super :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jejich stránku mám moc ráda, také jsem si od nich nedávno objednávala. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.