Preskočiť na hlavný obsah

Môj víkend :-) Plus nezabudnite na GA

Ahojky.
Kto sleduje môj Instagram tak ste si tam mohli všimnúť, že som prestala fajčiť :-) Ešte stále úspešne odolávam ;-) :-D

Potom som bola na jarmoku v Hořoviciach, kde ma dosť prekvapilo to, že sa platí vstupné 40 korún. Ešte nikde som to nevidela a ani nezažila :-D
Škoda len, že ma na tom trhu nič nezaujalo, tak aby som si to kúpila. Jediné čo sa mi tam pozdávalo boli syry, varené vínko a kolotoče ;-)

Ale inak počasie vyšlo krásne takže sme si s manželom užili pekný deň :-)
Dneska ma ale skolila chrípka a tak ležím v posteli a snažím sa dať dokopy lebo zajtra musím ísť do práce.

A čo Vy ako máte? :-) Ako si užívate víkend? :-) Tento týždeň už dúfam budem prispievať viac :-) Mám tu toho kopec pripraveného stačí to len už napísať :-)

S pozdravom Zuzka

Komentáre

 1. Přeji brzké uzdravení. Hezky jste si užili a o placení na Jarmarku jsem teď četla taky poprvé.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. Žiaľ tá choroba ma nechce opustiť. Cez víkend sa musím dať dokopy :-) No ani ja som o tom nevedela. Bol to šok :D

   Odstrániť
 2. Psík je naozaj nádherný. Čo sa týka jarmoku -trhu alebo ako sa to u vás.volá, je.to veľmi zvláštne, že sa.vstup platil, ale.aspoň že len symbolická čiastka. A.som rada, že stále nefajcis. Bodaj by ti to vydržalo natrvalo.


  Www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk aktuálne i s novou GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No tie trhy to bolo zaujímavé, že sa platilo. No myslím si, že ak by sa neplatilo vôbec bolo by tam viacej ľudí. Predsa 40 Kč nie je horibilná suma ale ak by tam mala ísť 5 členná rodina a ešte by si mali aj niečo nakúpiť tak je to dosť.
   No zajtra to je už týždeň čo nefajčím a úprimne ani mi to nechýba ;-) Aj keď fajčila som rada :-D

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.