Preskočiť na hlavný obsah

Môj víkend :-) Plus nezabudnite na GA

Ahojky.
Kto sleduje môj Instagram tak ste si tam mohli všimnúť, že som prestala fajčiť :-) Ešte stále úspešne odolávam ;-) :-D

Potom som bola na jarmoku v Hořoviciach, kde ma dosť prekvapilo to, že sa platí vstupné 40 korún. Ešte nikde som to nevidela a ani nezažila :-D
Škoda len, že ma na tom trhu nič nezaujalo, tak aby som si to kúpila. Jediné čo sa mi tam pozdávalo boli syry, varené vínko a kolotoče ;-)

Ale inak počasie vyšlo krásne takže sme si s manželom užili pekný deň :-)
Dneska ma ale skolila chrípka a tak ležím v posteli a snažím sa dať dokopy lebo zajtra musím ísť do práce.

A čo Vy ako máte? :-) Ako si užívate víkend? :-) Tento týždeň už dúfam budem prispievať viac :-) Mám tu toho kopec pripraveného stačí to len už napísať :-)

S pozdravom Zuzka

Komentáre

 1. Přeji brzké uzdravení. Hezky jste si užili a o placení na Jarmarku jsem teď četla taky poprvé.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. Žiaľ tá choroba ma nechce opustiť. Cez víkend sa musím dať dokopy :-) No ani ja som o tom nevedela. Bol to šok :D

   Odstrániť
 2. Psík je naozaj nádherný. Čo sa týka jarmoku -trhu alebo ako sa to u vás.volá, je.to veľmi zvláštne, že sa.vstup platil, ale.aspoň že len symbolická čiastka. A.som rada, že stále nefajcis. Bodaj by ti to vydržalo natrvalo.


  Www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk aktuálne i s novou GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No tie trhy to bolo zaujímavé, že sa platilo. No myslím si, že ak by sa neplatilo vôbec bolo by tam viacej ľudí. Predsa 40 Kč nie je horibilná suma ale ak by tam mala ísť 5 členná rodina a ešte by si mali aj niečo nakúpiť tak je to dosť.
   No zajtra to je už týždeň čo nefajčím a úprimne ani mi to nechýba ;-) Aj keď fajčila som rada :-D

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.