pondelok 19. októbra 2015

Dodie´s - Winter time
Ahojte! :-)


Dneska mám už prvú nočnú za sebou a žiaľ ďalšiu pred sebou. No čo už ;-) Najhoršie bolo, že som išla spať o 06:30 a vstala som už o 10:30. Keďže môj muž robí tento týždeň poobede tak som hneď nespala ďalej ako mám vo zvyku ale počkala som kým pôjde do práce a až potom som si opäť ľahla. No teraz som už hore a dúfam, že som aj plná energie ;-) Áno viem, že dneska nemala byť žiadna recenzia ale mala som ju v pláne dať včera ale s mužom sme strážili neterku a tak som sa venovala im :-) Snáď Vám to nebude vadiť :-)Článok je taký menší a nie je to recenzia na nejakú kozmetiku. Je to recenzia na jeden voňavý vosk, kt. mi tu krásne rozvoniava :-)
 Tento vosk sa ľahko delí, keďže sú v balení 4 srdiečka. Vosk si pálim od kedy som si ho kúpila - t.j. 16.10.2015. Samozrejme nehorí celý čas v kuse ale pálim si ho každý večer aspoň na dve - tri hoďky a aj cez deň si ho s manželom zapálime aby sme si príjemne prevoňali celý byt (je to síce len 2kk ale vôňu je cítiť všade)
Vybrala som si vôňu, kt. sa myslím na toto obdobie veľmi hodí a volá sa WINTER TIME.  V popise je, že to je ručne vyrábaný vonný vosk z palmového vosku s hrejivou vôňou punču. Pred tým som o tejto značke nepočula a len náhodou som na ňu natrafila, keď som si kupovala vosky a lampu. A musím povedať, že určite neľutujem! Pekné balenie, krásna voňa a čo ma prekvapuje tak vážne dlhá výdrž. Musím sa priznať, že som už vypálila 4 čajové sviečky a 5 mi tu momentálne horí. Na obale píše, že má výdrž horenia cca 10 hodín ale mne sa to nejako nezdá. Myslím, že už som za tie dni pálila tento vosk viac ako 10 hodín. Možno je to aj tým, že ja pred pálením vosku a sviečok ich dávam na istý čas ( cca pol hodky) do mrazničky ;-)
Neviem....každopádne by som Vám tento vosk určite odporúčila a aj túto vôňu. Zajtra idem s manželom pozrieť ešte nejaké vosky a určite si vyberiem aj z tejto značky nejakú novú vôňu.
Plusy:
- vôňa
- výdrž
- balenie ( ľahké rozdelenie vosku)
- cena

Mínusy:
- žiaden

No a ešte by som zabudla. Cena tohto vosku bola 39 Kč.

Myslím si, že pokiaľ nevyskúšate neviete o čo prichádzate :-) Podľa mňa určite nebudete ľutovať :-)
A čo Vy? :-) Poznáte túto značku? A ako ste s ňou spokojné? :-)

S pozdravom Vaša Sue :-)

7 komentárov:

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird