Preskočiť na hlavný obsah

Menšia dovolenka ;-)


Ahojky. Prepáčte, že som sa už dlho neozvala ale mala som nejaké problémy. Ale už je všetko v pohode. V piatok sa začala mne aj mužovi dovolenka takže trošku chodíme kade tade :-) Včera sme boli trošku v Plzni, kde sme zmokli ako myši :D Dneska príde kamarát takže to bude zase rodeo :D Ale snáď sa ešte dostanem k notebooku a hodím Vám tu nejaké tie recenzie :-) Ak by sa náhodou nedalo tak budúci týždeň už budem mať po dovolenke a to sa už budem môcť plne venovať Vám a blogovaniu ;-)

A inak ako si užívate prázdniny? :-)

S pozdravom Zuzka :-) 


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.