Preskočiť na hlavný obsah

Recenzia na set korektorov od Catrice
Takže táto recenzia je zameraná na set korektorov od Catrice.
So značkou Catrice mám dobré skúsenosti preto som si povedala, že vyskúšam aj tento set. Výhodou je, že tu máte 5 farieb a môžte si ich nakombinovať tak aby Vám farba vyhovovala.

Korektory sú krémové a ľahko sa nanášajú. Nanášam si ich prstom a dávam ich pod make - up.

Ako som už spomínala tak tu je 5 farieb:
Zelená - neutralizuje začervenanie pleti
Ružová - zakrýva tmavé kruhy pod očami
Béžová (všetky tri odtiene hnedej na palete) prekrýva drobné chybičky

Zelená farba mne osobne pekne prekryla začervenané miesta a aj mini vyrážku. Červenú farbu som použila na prekrytie tmavších kruhov pod očami. Niečo neutralizovala ale nie je to nejaký zázrak.
Z tých hnedých odtieňov som zatiaľ použila iba najsvetlejší.
S týmto setom korektorov som spokojná. Cena je veľmi nízka a svoju úlohu splnil.
Tento set som si kúpila v Dm za 3,69 eur.

Takže za mňa áno.
Hodnotenie 9/10

A čo Vy? :-) Používate tento set korektorov alebo máte radšej nejaký iný? :-)
Prajem pekný deň.

Komentáre

 1. Tento set vidím poprvé a docela mě zaujal. Jen škoda, že růžová barva moc nezakrývá tmavé kruhy pod očima. To bych asi potřebovala nejvíc.
  http://www.vmemzivote.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Možno to nezabralo len na mne :-) Treba vyskúšať na vlastnej koži :-)

   Odstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem. 

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.