streda 11. februára 2015

Bio kozmetikaMoje začiatky s Bio kozmetikou
Stále som chcela vyskúšať bio kozmetiku a tak som si ešte v decembri kúpila BioBeauty krabičku krásy. Krabička bola krásna a s výrobkami som bola veľmi spokojná. Najviac ma očarili tieto veci.

Morská soľ s vôňou marakuje, ktorá krásne vonia. A jej balenie sa mi tiež veľmi páči. Balenie má 150 gramov. A ešte jej trošku mám. V dohľadnej dobe si chcem zadovážiť aj iné balenia :-) A dúfam, že s nimi budem taká spokojná ako som s touto.
E-shop BioBeautyBalzám na pery Figs&Rouge Vanilla Orange ma veľmi potešil. Hydratácia je veľmi dobrá, hlavne teraz v tomto počasí. Vôňa je veľmi jemná takže je to skvelý spoločník na každý deň. Malé balenie je vhodné do každej kabelky ;-) Jediným pre mňa mínusom je nanášanie :-) Ale to je len také moje, že nerada nanášam balzámy prstom.
E-shop BioBeauty


Bola tam aj vzorka telového suflé citrusová bomba. S týmto výrobkom som asi najviac spokojná. Krásna vôňa (milujem citrusové vône), na pokožke sa príjemne rozleje ako olej. Krásne hydratuje a vôňa na pokožke je docela dlhá :-) Určite si kúpim aj dospelácke balenie ;-)
E-shop BioBeauty


Bio očné tiene Cosm ´etika - Matná gaštanová (Matt chestnut) ma veľmi očarili. Ľahko sa nanášajú a majú dlhú výdž. Vôbec sa neprášia a nepotrebovala som si ani dať podkladovú bázu. Určite si zadovážim aj iné farby a k tomu si kúpim aj tú paletku ;-)
E- shop BioBeauty


 Potom som si ešte osobitne zadovážila aj krém na ruky.

 Krém na ruky French Vanilla príjemná vôňa. Bohužiaľ ja nemám rada krémy na ruky. Ale tento bol vcelku príjemný. Na rukách mi vôbec nevadil. A teraz mám zálusk vyskúšať aj Mocha Orange :-)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird