Preskočiť na hlavný obsah

Peny do kúpeľa a iné :-)


Môj kúpeľňový relax

Vaňa je môj relax takže skúšam rôzne peny, sole, šumivé tabletky a pod. Nie je nič lepšie ako, keď si môžem večer oddýchnuť vo voňavej vane plnej vody.

Vyskúšala som už mnoho rôznych pien do kúpeľa ale zatiaľ u mňa vedie Avon :-)
Aj keď peny s vôňou bielej ľalie a ruže sa mi nepáčili. Asi to je len vec vkusu. Niekto má rád kvetinové vône :-) Ja som radšej za ovocie.

Doma mám momentálne ešte dve peny do kúpeľa.A tie sú aj mojími stálicami a favoritmi.
Prvá je: Pena do kúpeľa s vôňou melónu.

Krásna vôňa. Dobré peniace schopnosti. Stačí dať len trošku a mám vo vani kopu bubliniek ;-)
Ľahko sa oplachuje z tela.


Druhou je pena do kúpeľa s vôňou orchidey a malín.

To čo som spomenula hore je tiež platné :-) Krásna vôňa a podobne.
Moja mamka jej našla aj inú funkciu ako len do vane. Použila ju namiesto aviváže a musím povedať, že veci nám krásne voňali veľmi dlho. Takže je to aj skvelá aviváž ;-)V inej recenzii mám aj opísanú Bio soľ do kúpeľa s vôňou marakuje, ktorá je fakt úžasná.

Potom tu mám aj šumivé srdiečka. Zaujal ma ich dizajn a tak som sa nechala zlákať. Bohužiaľ pre mňa sú veľké sklamanie. Chápem, že cena bola veľmi nízka ale aj tak som si myslela, že budú mať aspoň nejaký efekt. Bohužiaľ nič ma neočarilo. Voda mala zelenú farbu, divnú vôňu. Takže určite by som si ich už nabudúce nekúpila.


Už mám kúpené aj ďalšie sole do kúpeľa a keď ich vyskúšam tak určite pridám aj svoje dojmy ;-)

A čo Vy? :-) Čo najradšej používate do kúpeľa? :-)
Dajte tipy nech vyskúšam aj ja niečo nové :-)Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Lacná ale účinná dekoratívna kozmetika

Ahojte! Dnes si môžete v mojom článku prečítať o troch produktoch z dekoratívnej kozmetiky, ktoré som v poslednej dobe testovala.

Trio od Uriage

Ahojte! Dneska tu mám pre vás článok o troch produktoch značky Uriage,ktorú určite dobre poznáte. Táto značka sa vyznačuje tým, že ich produkty obsahujú termálnu vodu Uriage.

Blond vlasy bez žltých tónov - Top 3 silver šampóny

Ahojte! Už ste si určite všimli, že som si opäť vlasy prefarbila na blond. Ja mám rada takéto zmeny a vôbec sa im nebránim. Pravidelne si farbím vlasy na čierno a potom na blond už pár rokov. Koncom minulého roka som dostala chuť byť opäť blondínkou a momentálne sa už pomaly približujem ku farbe, akú chcem. So sťahovaním tmavej farby príde niekedy aj ten nechcený žltý efekt a tak mám doma vždy fialový šampón. Dneska vám predstavím top tri šampóny,ktoré sa zbavia žltých tónov.