Preskočiť na hlavný obsah

Peny do kúpeľa a iné :-)


Môj kúpeľňový relax

Vaňa je môj relax takže skúšam rôzne peny, sole, šumivé tabletky a pod. Nie je nič lepšie ako, keď si môžem večer oddýchnuť vo voňavej vane plnej vody.

Vyskúšala som už mnoho rôznych pien do kúpeľa ale zatiaľ u mňa vedie Avon :-)
Aj keď peny s vôňou bielej ľalie a ruže sa mi nepáčili. Asi to je len vec vkusu. Niekto má rád kvetinové vône :-) Ja som radšej za ovocie.

Doma mám momentálne ešte dve peny do kúpeľa.A tie sú aj mojími stálicami a favoritmi.
Prvá je: Pena do kúpeľa s vôňou melónu.

Krásna vôňa. Dobré peniace schopnosti. Stačí dať len trošku a mám vo vani kopu bubliniek ;-)
Ľahko sa oplachuje z tela.


Druhou je pena do kúpeľa s vôňou orchidey a malín.

To čo som spomenula hore je tiež platné :-) Krásna vôňa a podobne.
Moja mamka jej našla aj inú funkciu ako len do vane. Použila ju namiesto aviváže a musím povedať, že veci nám krásne voňali veľmi dlho. Takže je to aj skvelá aviváž ;-)V inej recenzii mám aj opísanú Bio soľ do kúpeľa s vôňou marakuje, ktorá je fakt úžasná.

Potom tu mám aj šumivé srdiečka. Zaujal ma ich dizajn a tak som sa nechala zlákať. Bohužiaľ pre mňa sú veľké sklamanie. Chápem, že cena bola veľmi nízka ale aj tak som si myslela, že budú mať aspoň nejaký efekt. Bohužiaľ nič ma neočarilo. Voda mala zelenú farbu, divnú vôňu. Takže určite by som si ich už nabudúce nekúpila.


Už mám kúpené aj ďalšie sole do kúpeľa a keď ich vyskúšam tak určite pridám aj svoje dojmy ;-)

A čo Vy? :-) Čo najradšej používate do kúpeľa? :-)
Dajte tipy nech vyskúšam aj ja niečo nové :-)Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem. 

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.