piatok 20. februára 2015

Casting Crème Gloss 1010 Blond světlá ledováPopis od výrobcu :
Casting Crème Gloss je semipermanentná farba na vlasy na 28 umytí. Vďaka tomu je možné meniť ju tak často, ako len chceš. Či už si chceš zafarbiť vlasy prvýkrát alebo chceš experimentovať s farbou svojich vlasov často, farba Casting Crème Gloss so šetrným zložením bez amoniaku je pre teba tou ideálnou voľbou. A navyše vlasom dodá žiarivý lesk a úžasnú hebkosť vďaka ochrannej materskej kašičke.

Takže táto farba ma zaujala lebo je bez amoniaku. Tak som ju chcela skúsiť. 
Nanášanie farby bolo jednoduché. Prekvapilo ma ale koľko málo je tam tej farby. Keď som mala dlhé vlasy tak som vždy používala dve farby. Teraz mám polodlhé vlasy a jedna krabička mi vyšla ltt. Určite mi trebalo dve krabičky ale bohužiaľ myslela som si, že mi bude stačiť iba jedna. 

Pri korienkoch, kde som vlasy mala už trochu odrastené tak mi ich ani nezosvetlilo. Celé vlasy, ktoré som mala dosť svetlé až biele chytili tmavo. A to som dodržiavala návod ako dlho ich mám držať. 
Momentálne ju mám  týždeň a už vidím ako sa mi pomaly vymýva. Doteraz som ešte nemala so žiadnou farbou problém. Či som používala tmavé odtiene alebo svetlé odtiene tak sa mi tak skoro žiadna farba nevymývala. A k tomu mám vlasy aj dosť suché. Vôňa sa mi tiež nepáči. A to ani keď som si vlasy farbila a ani teraz ako ju mám na vlasoch. Prvý deň som mala problém ju prestriekať so sprejom na vlasy s vôňou. Od tejto farby som toho čakala viac. Nabudúce si ju určite nekúpim. Takže bohužiaľ za mňa nie.
2 komentáre:

 1. Moc krásný studený odstín blond :)
  Nemám ráda barvy, které chytají do žluta, tato vypadá skvěle! ;)
  Na mém blogu právě probíhá giveaway o náhrdelník, budu ráda, když se podíváš a třeba i zapojíš :)
  GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No to aj ja neznášam keď farba chytí do žlta :-)
   Ďakujem za pozvanie a určite sa rada pozriem :-)
   Pekný deň.

   Odstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird