štvrtok 23. januára 2020

Huda Beauty Nude Obssesions - Nude Light

Ahojte!

Dneska by som vám rada ukázala paletku, ktorú som si veľmi obľúbila. Ak ma sledujete na instagrame, tak už určite viete o akej paletke je reč. Je to Huda Beauty Nude Obssesions verzia Nude Light.


Nude Obssesions má tri verzie a ja som si vybrala tú najsvetlejšiu, pretože sa ku mne najviac hodí. Je to vážne svetlá paletka, ktorá najlepšie vynikne práve na svetlých typoch ako som ja. Pre tmavšiu pleť nemusí byť ideálna.

Čo sa týka skladby odtieňov, tak mne naprosto vyhovuje. Líčim sa s ňou skoro stále do práce, kde chcem vyzerať prirodzene a jemne. Na večerné líčenie by som použila asi ešte na zvýraznenie aj inú paletku(nejakú výraznejšiu). Každopádne balenie obsahuje 9 krásny svetlých odtieňov. Nájdeme tu 5 matných odtieňov a 4 metalické. Práve tie metalické sú dokonalé. Je tu zbierka krásnych studených ale aj teplých tieňov, s ktorými sa dá vykúzliť pekné líčenie.


To, že balenie paletky je samo o sobe krásne je snáď vidieť aj na fotke ;-) Mňa táto paletka proste neskutočne očarila a som s ňou spokojná.


Čo sa týka kvality, tak je skvelá. Matné tiene sa dajú pekne vrstviť a tak si môžete trošku pridať na intenzite. Každopádne nečakajte nič výrazné, táto paletka nie je vytvorená na nejaké šialené a výrazné líčenia. Metalické/trblietavé odtiene sa mi najlepšie nanášajú prstom (dajú sa ale pekne naniesť aj pomocou štetca). Aj keď ich nanášam prstom, tak sa na povrchu nerobí žiadna škrupina ako to pri niektorých tieňoch býva. Trblietavé odtiene sú krásne maslové a ľahko sa s nimi pracuje. Tie matné sú trošku suchšie a opadávajú ale nie je to nič hrozné. Výdrž tieňov je skvelá - v pohode so mnou dajú aj 14 hodín v práci. Nezlievajú sa a držia na svojom mieste proste po celý deň.


Balenie obsahuje praktické zrkadielko, ktoré sa bude hodiť určite aj pri cestovaní. Táto paletka je docela malá a tak si ju môžete so sebou zobrať kamkoľvek.

Paletka je dostupná v Sephore za 770 Kč a tak ak hľadáte skvelú paletku na denné líčenie, tak by vám určite nemala uniknúť táto.
Ako sa vám páči táto paletka? Ktorá z tých troch verzií vás zaujala najviac?

S pozdravom Zuzka

8 komentárov:

 1. Wow, ta je nádherná. Už asi vím, kterou paletku nutně potřebuji.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj,
  já mám sice taky světlou pleť, ale oči, vlasy i obočí mám přirozeně tmavě hnědé, takže na mě by byla dost světlá. Hodně se mi tam ale líbí ta fialková barva. Na mě jsou všechny tři paletky hodně teplé, takže jsem si nakonec pořídila tu zelenou emerald verzi:-)
  Hanka z blogu ciculka.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ooh this looks really pretty! The shade selection is fabulous. I absolutely love the look you created with the palette. You are so talented!
  the creation of beauty is art.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Veľmi pekne nakombinované odtiene :) Celkovo na mňa paletka pôsobí príjemným dojmom.

  BarsVee

  OdpovedaťOdstrániť
 5. To jsou úžasné barvičky, krásné líčení jsi s nimi vytvořila! :))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Velmi pěkná pigmentace! :) A celkově vypadá fakt skvěle i odstíny.
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird