sobota 6. júla 2019

Satinelle Essential káblový kompaktný epilátor BRE285/00

Ahojte!

Leto je už v plnom prúde a to znamená aj to, že stále častejšie siahame po žiletke. Ak vás to s ňou už nebaví, tak práve dnes vám ukážem jeden prístroj, kt. som si obľúbila (aj keď som v to neverila).

Satinelle Essential káblový kompaktný epilátor BRE285/00Skúšali ste už niekedy epilátor? Tento je môj prvý a úprimne sa priznám, že som sa najprv bála, že to bude veľmi bolieť. Práve to veľa žien odráca od jeho kúpy. Ja vám dnes predstavím tento epilátor od značky Philips a napíšem vám aj svoju skúsenosť s ním.


Telo epilátora má peknú farbu a v ruke sa skvelo drží. Obsahuje aj praktické svetlo Opti-light,ktoré zaručí,že uvidíme každý jeden chĺpok. Epilačná hlava sa ľahko vyčistí pomocou vody. Tento epilátor sa dá použiť iba s káblom čo mne osobne nejako nevadí.


Epilátor má aj bohaté príslušenstvo:
holiaca hlava
hrebeňový nádstavec na holiacu hlavu
zastrihávaciu hlavu
hrebeňový nádstavec pre oblasť bikín
masážny nádstavec
peelingová rukavica
púzdro
čistiaca kefka


Tento epilátor je vhodný na nohy a citlivé oblasti. Má dve rýchlosti, ktoré umožnia zachytenie jemnejších a hrubších chĺpkov. Holiaca hlava a hrebeňový nádstavec na zastrihávanie zabezpečujú hladké oholenie. Ak by ste mali po epilácii nepríjemný pocit, tak si môžete uľaviť masážou s masážným nádstavcom. Ak by ste sa náhodou báli zarastania chĺpkov, tak si môžete medzi epiláciami dopriať peeling s rukavicou, ktorá je súčasťou balenia.


Ako som už na začiatku písala, tak toto je môj prvý epilátor. Najprv som mala z neho trochu strach - väčšina žien vraví, že epilácia bolí a že je to nepríjemne. Ja osobne si to ale nemyslím. Bolesť som necítila skoro žiadnu a to som niekedy citlivka. Epilácia nebola nejako nepríjemná a s výsledkom som bola spokojná a tak vám tento epilátor môžem s kľudným svedomím odporúčať. Epilácia nie je až taká hrozná ako sa všade píše. A to, že si nohy nemusím holiť tak často je vážne super. Teraz v leto to určite každá z nás ocení.


Som rada, že som sa nakoniec odhodlala epilátor vyskúšať. Je to skvelý pomocník pri boji s chĺpkami. Musím ešte podoktnúť, že sa mi nestalo aby mi chĺpky zarastali alebo aby som mala po epilácií nejaký zlý pocit.

Satinelle Essential káblový kompaktný epilátor BRE285/00 si môžete kúpiť napríklad na oficiálnej stránke značky Philips.

Čo používate na holenie? Používate epilátor?

4 komentáre:

 1. Já jsem se ke koupi epilátoru ještě nedostala. Přesně jak píšeš, trochu se toho i bojím, tak stále používám žiletky.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Mirusha_beautymostly6. júla 2019, 21:08

  Používam epilátor už roky. Na nohy super, na citlivé oblasti je to trochu horšie.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já jsem epilátor (i s nějakými masážními hlavicemi) kdysi měla, ale nějak jsem si na používat a nakonec jsem ho "poslala dál" (už je to teda hodně let, takže možná jsou dneska modernější). Nějak mi žiletka ve sprše přijde nejjednodušší...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. I have always wondered if something like this would be a good idea but I've always been nervous to try!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird