utorok 14. mája 2019

L´Oréal Paris Infaillible More Than Concelear - korektor

Ahojte!

Používate korektor? Ak áno, tak aký? A prečo ho používate? Ja mám našťastie celkom dobrú pleť a tak korektor používam väčšinou iba na zakrytie kruhov pod očami. A práve na tie kruhy som si našla korektor,ktorý zbožňujem.


Pred nejakým časom prišla značka L´Oréal na trh s novým korektorom, kt. som mala možnosť otestovať. Konkrétne ide o L´Oréal Paris Infaillible More Than Concelear.

Tento korektor je vhodný pre všetky typy pleti. Má pekné masívne balenie,kde nájdeme 11ml korektoru. Obsahuje veľký a široký aplikátor.
Korektor má príjemnú konzistenciu a odtieň 324 Oatmeal mi perfektne sadol. Má dokonalé krytie a poradí si aj s kruhmi pod očami. S makeupom si skvelo rozumie. Trošku vysušuje a tak je vhodné pod korektor použiť aj nejakú hydratačnú bázu. Skúšala som ho použiť aj na začervenané miesta,s kt. si taktiež ľahko poradil.


S korektorom sa ľahko pracuje a pekne sa zapracuje do pokožky. Zanecháva matný efekt. Stačí použiť len malé množstvo. Ak by sme ho použili viac, tak nám môže urobiť skôr neplechu. Po dlhšom čase trošku zvýrazňuje vrásky pod očami.


L´Oréal Paris Infaillible More Than Concelear si môžete kúpiť naprílad na stránke Notino.cz za 219 Kč.

Skúšali ste tento korektor? Vyhovuje vám? Aký korektor máte najradšej?

S pozdravom Zuzka

5 komentárov:

 1. Tento ještě neznám, ale vypadá dobře. :) Já korektor vůbec nepoužívám.
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já momentálně používám korektor od Gabriella Salvete. Taky většinou jen na oční okolí a jsem docela spokojená. Ani po delší době mi nezalízá do vrásek.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Korektory používam dennodenne (najmä na kruhy pod očami) a moje najobľúbenejšie sú od Catrice - tekutý aj tuhý :) Tento som ešte neskúšala :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Korektor používám od Catrice, ale tenhle vypadá taky moc hezky :)
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird