pondelok 20. mája 2019

L´Oréal Paris Elseve Dream Long

Ahojte!

Na trhu sa pred nejakým časom objavila nová rada na vlasy od Elseve. Ja túto celú radu testujem už dlhšiu dobu a dneska by som vám rada niečo o týchto produktoch napísala.


Do tejto rady patrí šampón, balzam, maska a krém. Všetky produkty majú pekné žiarivé obaly, ktoré sa mi páčia. Táto rada je určená pre poškodené vlasy. Vlasy sú po používaní týchto produktov lesklé, hebké, vyživené,regerenované a mali by byť stimulované k rastu. Produkty majú príjemnú sladkú vôňu, ktorú je jemne cítiť aj vo vlasoch.

Obsahujú rastlinný keratín, vitamíny a ricinový olej.

Šampón Elseve Dream LongŠampón skvelo čistí pokožku hlavy a dôkladne umýva vlasy. Stačí použiť len malé množstvo. Ja si vlasy väčšinou umývam dvakrát do týždňa. Má krémovú konzistenciu.

Tip pre dlhé vlasy, ktorý je napísaný na šampóne:
Opláchnuť vlasy studenou vodou,aby boli lesklejšie. (To robím už pár rokov)

Balzam Elseve Dream Long


Balzam, ktorý je určený pre jednoduchšie rozčesávanie vlasov. So šampónom tvoria skvelú dvojicu. Vlasy sú lesklejšie a s rozčesávaním nie je žiaden problém. Balzam sa používa iba do dĺžok.

Maska Elseve Dream LongKaždé vlasy si raz za čas zaslúžia aj bonusovú starostlivosť v podobe masky. Pred použitím masky si vlasy umyjeme šampónom a následne aplikujeme masku do dĺžok. Necháme pôsobiť 2-3 minúty.
Ak používame masku, tak nie je samozrejme potrebné používať balzam.

Krém Elseve Dream LongPred každou tepelnou úpravou by sme si mali svoje vlasy chrániť. Práve k tomu je vhodný tento krém. Je to posledný krok v starostlivosti o vlasy. Táto bezoplachová starostlivosť nám dostatočne ochráni vlasy pred fénovaním (aj kulmovaním alebo žehlením). Aplikuje sa do uterákom vysušených vlasov. Neoplachuje sa. Vlasy nemastí, iba ich zjemní a uhladí.

Všetky tieto produkty ma milo prekvapili. Sú za skvelé ceny, takže si ich môže dovoliť každý z nás. Sú dostupné v eshopoch ale aj v drogériach. 

Za mňa to je podarená rada a myslím si, že určite stojí za vyskúšanie.

Poznáte túto radu? Skúšali ste nejaký z týchto produktov? 

S pozdravom Zuzka

4 komentáre:

  1. Od Elseve jsem kdysi měla nějaký šampon, ale o téhle řadě se teď hodně mluví, nezkoušela jsem ji :)
    MyGoldenMind

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Na túto radu som počula samé chvály, určite ju vyskúšam. :)

    Rebelliouslily

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird