pondelok 8. apríla 2019

Jeffree Star Blood Sugar paleta očných tieňov

Ak by ste sa opýtali môjho manžela, tak by vám určite povedal, že mám doma asi milión paletiek. Samozrejme, že to nie je pravda. Už dávno som zredukovala svoju zbierku a nechala som si doma len pár paletiek. V podstate každá jedna paletka, ktorú doma mám sa niečím odlišuje. Väčšinu ale spája to, že sú to drahšie paletky z parfurmérii. Týmto vám nechcem povedať, že keď sú paletky drahé, tak musia byť skvelé a naopak. Len mňa už dlho nezaujala žiadna paletka z drogérky natoľko, aby som si ju kúpila. Za to tých z parfurmérii je dosť. A dneska si dáme recenziu na jednu drahšiu paletku. To či stojí za tie peniaze sa dozviete ak budete čítať ďalej.Najprv si musíte uvedomiť, že ja sa nenechávam väčšinou zlákať a dosť dlho premýšľam nad kúpou nejakej paletky. O tejto som premýšľala veľmi dlho a za ten čas sa aj pár krát vypredala. Nakoniec som jednu zohnala a dneska si ju tu ukážeme v plnej kráse.

Paletka zaujme na prvý pohľad svojím obalom - červený kufrík s kovovým zapínaním sa tak často nevidí. Vo vnútri nájdeme dostatočne veľké zrkadielko.


Blood Sugar paletka obsahuje 18 tieňov. Nájdeme tu tri druhy očných tieňov: matné, metalické a trblietavé. Tiene majú príjemnú sladkú vôňu a sú vhodné skôr pre odvážnejšie ženy pretože Blood Sugar paletka je plná výrazných tieňov.


Pre všetky tiene z tejto paletky platí, že sú neskutočne pigmentované. Ľahko sa mi s nimi pracuje a pod očami nemám rozsypané tiene. Prišla som ale na to,že má problém s niektorými štetcami,kedy pri naberaní paletka práši. Niektoré tiene (napr. krásny odtieň Candy Floss) sa lepšie nanášajú prstom ako štetcom. Každý tieň je podľa mňa zaujímavý a páči sa mi ako je paletka celkovo vyskladaná.Horný rad

Glucose
Sugarcane
Cake Mix
Ouch
Donor
Intravenous


Stredný rad

Candy Floss
Tongue Pop
Sweetener
Cavity
O Positive
Root Canal


Posledný rad

Prick
Cherry Soda
Fresh Meat
Blood Sugar
Extraction
Coma


Vidíte tie krásne farby? Za mňa je táto paletka dokonalá a neľutujem, že som si ju kúpila. Stojí za každú jednu korunu,ktorú som za ňu dala.


Jeffree Star Blood Sugar si môžete kúpiť na stránke Marionnaud a stojí 1 559 Kč.

Blood Sugar paletka je vegánska a cruelty free!

Ak ešte stále váhate nad jej kúpou, tak nemusíte. Určite z nej budete milo prekvapené a zamilujete si ju presne tak, ako aj ja.

Na záver pár líčení práve s touto paletkou.


Čo hovoríte na Blood Sugar? Páči sa vám alebo nie? Akú paletku máte najradšej?

S pozdravom Zuzka

5 komentárov:

 1. Paletka je nádherná. Její odstíny se mi líbí, ale asi bych pro většinu nenašla využití. Já mám ráda paletky od Makeup revolution.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Paletka je krásná. :) A i tvé líčení je fakt moc pěkné. :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ooo to jsou barvičky a to líčení je nádherné :-) moc se mi líbí i ta modrá varianta :-)

  MOJE VEČERNÍ PÉČE O PLEŤ

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Wauuu ta vyzerá nádherne ♥ a vytvorila si naozaj krásne líčenia s ňou :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jeffree fakt vie, ako na tiene. Ja si plánujem kúpiť určite niektorú paletku, len neviem ktorú :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár :-)blogger template by lovebird