Preskočiť na hlavný obsah

Garnier Skin Naturals Moisture+ očné masky

Ahojte!

Áno, mám tu ďalší článok o maskách. Tentokrát sú to ale masky pod oči, ktoré sú novinkou od Garnier. Určite ste ich už zaregistrovali. Ja som dostala minule jednu na testovanie a keďže sa mi páčila, tak som si ju kúpila opäť a k nej som prihodila aj ich druhú verziu.Garnier Skin Naturals Moisture+ Fresh Look
Povzbudzujúca očná maskaV obale nájdeme jeden pár masiek pod oči. Sú to klasické masky, ktoré môžeme poznať aj od iných značiek. Veľkosť textílie je skvelá, pekne sadne pod celé oči. Táto maska obsahuje šťavu z pomaranča a kyselinu hyaluronovú.

Masku vyberieme z obalu a textil dáme pod oči. Necháme pôsobiť cca 15 minút. Pre lepší efekt odporúčam dať masku na chvíľu do chladničky.

Maska mi upokojila očné okolie, ktoré bolo aj viditeľne hydratovanejšie. Už po prvom použití som mala menšie vačky. Efekt vydržal celkom dlho. Maska mi nedráždila oči.
Má pomáhať aj s tmavými kruhmi pod očami - to neviem posúdiť, lebo ich našťastie nemám.

Cena: 55 Kč a môžete si ju kúpiť napríklad na Notinu

Garnier Skin Naturals Moisture+ Smoothness 
Vyhladzujúca očná maskaTáto maska ma svojím výzorom bavila trošku viac ako tá prvá. Ak ste ju už doma mali alebo ak sa pozriete na obal, tak musíte vidieť, že to nie je klasická maska pod oči. V tejto maske sa môžete zahrať na Zorra alebo na zlodeja ;-) Maska obsahuje kokosovú vodu a kyselinu hyaluronovú.

Návod na použitie je taký istý ako aj pri tej predošlej maske. Aj túto dávam na chvíľku do chladničky.

Maska je veľmi príjemná. Všetko čo sľubuje aj splní čo som veľmi rada. Očné okolie som mala hydratované, vačky a kruhy pod očami boli menšie. Jemné vrásky boli tiež menej viditeľné.

Cena: 55 Kč a môžete si ju kúpiť napríklad na Notinu

Obe masky ma veľmi milo prekvapili. Cena je prijateľná a účinok masiek je skvelý. Už dlho ma nič tak nezaujalo ako tieto dve masky. Určite ich budem používať aj naďalej.

A čo vy? Skúšali ste tieto masky? Aké z nich máte pocity?

Komentáre

 1. Mňa najviac zaujala práve tá pod oči, možno ju vyskúšam :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Amazing masks!! I think it is a good products!

  https://elenabienvenido.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tyto masky jsem ještě nezkoušela,ale už jsem se po nich dívala. Zatím úspěšně odolávám.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nezkoušela jsem ani jednu masku, ale vypadaji dobře, tak se po ní možna mrknu. Má začit škarede počasi, takže budu aj vic unavena a bude se to hodit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tieto masky som už videla a hneď by som ich vyskúšala! Vyzerajú fantasticky :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Obě masky mám, ale zatím jsem zkoušela jen tu pod oči a nebyla špatná, ale podle mě nic extra :)
  Miska blog

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tyhle masky pod oči mě lákají, ale ne natolik, že bych si je hned musela nutně koupit :-) ale mamča si je chválí, vyzkoušela jích více od různých značek.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár :-)

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Moja prvá GIVEAWAY

Ahojky Ako sa máte? :-) Ja celkom v pohode. Konečne je piatok a môžem si užívať voľno :-) Po 5tich nočných to vážne potrebujem :-) Minule som Vám sľúbila, že si môžte zasúťažiť na mojom blogu :-) Pôvodne som chcela aby to bol tajný balíček ale žiaľ nenašla som žiadnú peknú krabičku takže tento balíček uvidíte, že čo bude obsahovať ale čoskoro vymyslím na FB alebo instagrame nejakú súťaž, kde bude výhra prekvapenie :-) A o čo môžte súťažiť? 1. Balea peeling jablko so škoricou 2. Aussie Miracle Recharge Colour (balzám na farbené vlasy) 3. Arad krém na ruky  Recenzia 4. Balea malinový balzám na pery

Giveaway November/Listopad 2017

Ahojte krásky! Momentálne ma skolila choroba a ja úprimne nevládzem nič a tak sa len váľam v posteli. Momentálne neviem kedy mi bude lepšie a budem mať chuť na písanie článkov a tak som sa rozhodla to čakanie trošku spríjemniť touto súťažou. Každopádne dúfam, že sa mi čím skôr uľaví a ja sa budem môcť naplno venovať blogu. Do konca roka mám pre Vás pripravené ešte dve súťaže. Tentokrát si môžte zasúťažiť o tento balíček, ktorý obsahuje rôzne produkty.

Značka Q+A

Ahojte! Dneska by som vám rada ukázala ďalšiu značku, ktorú možno ešte nepoznáte. Alebo aspoň ja som ju spoznala ešte len pred pár mesiacmi. Konkrétne sa dnes dočítate niečo o značke Q+A. Q+A je britská značka, ktorá sa zameriava na pleťovú kozmetiku. Značka sa snaží dať odpovede na všetky otázky ohľadom pleti (z toho pochádza aj jej názov-questions and answers). Na trhu je od roku 2013 a ja mám doma 4 ich produkty, o ktorých vám dnes niečo napíšem.